Oda / The Room

Oda filminde, New York’da yaşayan Kate ve Matt isminde bir çiftin New Hampshire’da taşındıkları eski evde her türlü dileklerini gerçekleştiren olağanüstü güçlere sahip bir oda keşfetmeleri sonucu gelişen olaylar hikaye ediliyor.

New York’ta yaşayan otuzlu yaşlardaki Kate ve Matt, daha otantik ve sağlıklı bir yaşam aramak için şehirden ayrılmaya karar veren çift, New Hampshire’da eski bir ev bulup taşınırlar. Yeni hayatlarına alışmaya çalışan çift, evlerinde istedikleri şeyleri gerçekleştirebilecek olağanüstü bir güce sahip gizli bir oda keşfeder. Oda’dan akıllarından geçen her şeyi isteyen çift, istediklerine sahip olduklarında büyük bir şaşkınlık yaşar. Çift, bir gün odadan daha önce deneyip sahip olamadıkları çocuğu geri vermelerini isterler. Ancak Katee ve Matt’İn bu istekleri beklenmedik olayların yaşanmasına neden olur..

Yönetmen koltuğuna, filmin senaryosunu da yazan Christian Volckman otururken oyuncu kadrosu Olga Kurylenko, Kevin Janssens, Joshua Wilson, Francis Chapman, John Flanders, Marianne Bourg, Carole Weyers, Michaël Kahya isimlerinden oluşturulmuş.

https://youtu.be/lcYYePzBIWA
ortakoltuk.com
ortakoltuk.com
ortakoltuk.com

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz