Anasayfa Film Fragmanı ÖLÜM ALFABESİ : KÖTÜLÜĞÜN BAŞLANGICI FRAGMANI

ÖLÜM ALFABESİ : KÖTÜLÜĞÜN BAŞLANGICI FRAGMANI

544
0

ÖLÜM ALFABESİ : KÖTÜLÜĞÜN BAŞLANGICI

2014’ün hit filmi Ölüm Alfabesi’nin devamı olan Ölüm Alfabesi: Kötülüğün Başlangıcı, izleyenleri yeni korkunç bir hikayeyle bir kez daha ruh çağırma tahtasının etkisi altına alıyor. 1965 yılında Los Angeles’ta yaşayan bekar bir anne ve iki kızı kötü bir ruhu istemeden evlerine kabul eder. Küçük kızın bu kötü ruh tarafından esir alınmasıyla, onu kurtarmak ve kötü ruhu geri göndermek için aile görülmemiş korkularla yüzleşecektir.

Filmin yapımını, Platinum Dunes ortakları Michael Bay, Brad Fuller ve Andrew Form (The Texas Chainsaw Massacre, The Purge serileri, Teenage Mutant Ninja Turtles), Blumhouse Productions’dan Jason Blum (The Purge ve Insidious serileri) ile Hasbro’dan Brian Goldner (Transformers ve G.I. Joe serileri) ve Stephen Davis (Ouija) üstleniyor. Mike Flanagan & Jeff Howard (Oculus) senaryoyu yazmış. Filmin dünya çapındaki dağıtımı ise Universal’a ait.

Yönetmen: Mike Flanagan    Yazarlar: Mike Flanagan & Jeff Howard

Oyuncular: Henry Thomas, Elizabeth Reaser, Doug Jones, Parker Mack, Sam Anderson, Kate Siegel, Annalise Basso, Lulu Wilson ÖLÜM ALFABESİ : KÖTÜLÜĞÜN BAŞLANGICIÖLÜM ALFABESİ : KÖTÜLÜĞÜN BAŞLANGICIÖLÜM ALFABESİ : KÖTÜLÜĞÜN BAŞLANGICIÖLÜM ALFABESİ : KÖTÜLÜĞÜN BAŞLANGICIÖLÜM ALFABESİ : KÖTÜLÜĞÜN BAŞLANGICIÖLÜM ALFABESİ : KÖTÜLÜĞÜN BAŞLANGICI

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz