Anasayfa Film Fragmanı Pasifik Savaşı : İsyan

Pasifik Savaşı : İsyan

360
0

Pasifik Savaşı : İsyan filminde, Dünyayı tehdit eden durdurulması zor bir düşmana karşı pilot Jake ve arkadaşlarının verdiği amansız mücadele hikaye ediliyor. Kitlesel imha yapan dünya dışı canavarlar ve onları yenilgiye uğratmak üzere inşa edilen insanların komuta ettiği süper makinalar arasında tüm dünyaya yayılan bir çatışma… Pasifik Savaşı İsyan insanlığa yapılan kıyasıya saldırının sadece bir başlangıcıydı.

John Boyega (Star Wars: Güç Uyanıyor), korkunç “Kaiju”ya karşı insanlığı kurtarmak için hayatını veren efsanevi bir babanın oğlunu, bir zamanlar umut vaat eden bir Jaeger pilotu olan asi Jake Pentecost karakterini canlandırıyor. Jake, eğitimini bırakıp yeraltı suç dünyasına girmiştir. Ancak, durdurulması zor bir tehdit şehirleri yıkıp dünyaya diz çöktürürken, savaşın gölgesinde yetişmiş, cesur bir pilot nesline liderlik eden ve yıllardır ayrı düştüğü kız kardeşi Mako Mori (Rinko Kikuchi) Jake’e babasının mirasına layık bir şekilde yaşaması için son bir şans verecektir. Yenik düşenler için adalet ararken tek umutları yok edici güçlere karşı dünya çapındaki bir isyanda bir araya gelmektir..

Jake’e yetenekli, rakip pilot Lambert (Hızlı ve Öfkeli’deki Scott Eastwood) ile 15 yaşındaki Jaeger korsanı Amara (yeni oyuncu Cailee Spaeny) eşlik ediyor ve PPDC’nin kahramanları geriye kalan tek ailesi oluyor. Dünya üzerindeki en güçlü savunma gücü olmak üzere bir araya gelerek olağanüstü ve yepyeni bir maceraya doğru yola çıkıyorlar..

Orijinal ismi Pacific Rim olan filmin senaryosunu Emily Carmichael, Kira Snyder ve Steven S. DeKnight and T.S. Nowlin üçlüsü kaleme alırken yönetmen koltuğuna Steven S. DeKnight oturmuş. Oyuncu kadrosu ise John Boyega, Scott Eastwood, Jing Tian, Cailee Spaeny, Rinko Kikuchi, Burn Gorman, Adria Arjona ve Charlie Day isimlerinden oluşturulmuş. Türkiye Dağıtım : UIP

İLEPasifik Savaşı : İsyan
KAYNAKPasifik Savaşı : İsyan
Önceki yazıSen Kiminle Dans Ediyorsun?
Sonraki yazıAcı Tatlı Ekşi

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz