Patron Bebek 2 : Aile Şirketi filminde, büyüyüp birer yetişkin olduktan sonra birbirinden uzaklaşan Tim ve kardeşi Ted’in, karanlık sırlara sahip olan Dr. Armstrong’un planlarını deşifre etmek için yeniden biraraya gelmeleri hikaye ediliyor.

Büyüyüp birer yetişkin olan iki kardeş Tim ve Ted, zamanla birbirlerinden uzaklaşmış ve farklı yönlere savrulmuştur. Tim evlenip bir çocuk babası olurken Ted, koruma fonu CEO’luğuna getirilmiştir. Süper anne Carol, süper zeki kızları Tabitha ve süper şirin yeğenleri bebek Tina ile birlikte banliyöde yaşayan Tim, hayatından oldukça memnundur. Amcası Ted’i örnek alan, onun yolundan gitmek isteyen Tabitha, gittiği Prestijli İleri Çocukluk Dönemi Acorn Merkezi’nin sınıf birincisidir. Ancak, Tim kızının çok çalışmasından pek de memnun değildir. Çünkü, Tabitha’nın çocukluğunu kaçırdığını düşünür. Bu sırada bebek Tina, Tabitha’nın gittiği okulun ve kurucusu olan Dr. Armstrong’un karanlık sırları olduğunu öğrenir. Tina’nın bu sırları ortaya çıkarmak üzere Baby Corp için gizli bir görevde olduğunu açıklamasıyla Tim ve Ted yeniden bir araya gelir…

Senaryosunu Michael McCullers‘ın yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Tom McGrath otururken dublaj kadrosu Alec Baldwin, James Marsden, Amy Sedaris, Eva Longoria, Jeff Goldblum, Ariana Greenblatt, Jimmy Kimmel, Lisa Kudrow isimlerinden oluşturulmuş.

Kurgu : Mark A. Hester / Müzik : Steve Mazzaro, Hans Zimmer

Türkiye Dağıtım : UIP Türkiye

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz