Piranalar  /  La Paranza Dei Bambini

Piranalar filminde, para kazanma hırsı ile yaşadıkları bölgeyi silahlarla hakimiyetleri altına almak isteyen 16 yaşındaki bir grup gencin macera dolu yaşamları hikaye ediliyor.

Nicola, Tyson, Biscottino, Lollipop, O’Russ ve Briatò’dan oluşan grup, para kazanıp kendilerine yeni kıyafetler ve scooter almak istemektedir. Yaşadıkları bölgeyi hakimiyetleri altına almak için silahlarla oynayan gençler, bölgeye adalet getirme adı altında, kötülük yoluyla iyilik yapmaya çalışırlar. Artık birbirlerinin kardeşi gibi olan gençleri, ne hapis ne de ölüm korkutmaktadır. Savaş ve suçlarlar dolu bir dünyada yaşayan gençler, zorlu bir seçimle karşı karşıya kalırlar. Bu seçim onları sevgi, arkadaşlık gibi birçok şey için fedakarlık yapmak zorunda bırakır..

Yönetmen koltuğuna, Senaryosunu Roberto Saviano ve Maurizio Braucci ile birlikte yazan Claudio Giovannesi otururken oyuncu kadrosu Francesso Di Napoli, Ar Tem, Viviana Aprea, Alfredo Turitto, Valantina Vannino, Pasquale Marotta, Luca Nacarlo, Carmine Pizzo isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : Başka Sinema

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz