Rambo 5 : Last Blood

Rambo 5 : Last Blood filminde,  Arizona’da bir çiftlikte yaşayan Rambo’nun yakın arkadaşı Maria’nın torununun, Meksika sınırında insan kaçakçıları tarafından kaçırılması sonucu çocuğu geri almak için verdiği savaş hikaye ediliyor.

Bulabildiği her yerde gündelik iş bulmaya çalışan ve hayatını idame ettirmeye çalışan Rambo, beladan uzak durmaya çalışır. Ancak günün birinde arkadaşı ve emlak müdürü Maria’dan aldığı haber bu durumu değiştirir. Maria’nın torunu bir parti için Meksika sınırını geçtikten sonra kaybolmuştur. Bu yüzden John, gençleri bulmak için sınırın güneyini dolaşır. Bu görev, Rambo’nun bir insan kaçakçılığı çetesini ortaya çıkarmasıyla birlikte oldukça tehlikeli bir hal alır. Rambo adaleti sağlamak için üvey kız kardeşi de kaçırılan bir gazeteci ile birlikte çalışmaya başlar. Rambo kaçırılan kızları kurtarmak ve acımasız bir suç liderini dize getirmek için bütün yeteneklerini kullanmak için harekete geçer..

Senaryosunu Matthew Cirulnick‘in yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Adrian Grunberg otururken oyuncu kadrosu Sylvester Stallone, Paz Vega, Louis Mandylor, Sheila Shah, Yvette Monreal, Oscar Jaenada, Joaquin Cosio, Jessica Madsen, Adriana Barraza, Diana Bermudez isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : CGV Mars Dağıtım

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here