Şeytan-i İns

Şeytan-i İnş filminde, kendisine anne ve babasının trafik kazasında öldüğü söylenen Semih isminde genç bir adamın, gördüğü rüyalar nedeni ile köyüne gidip gördüğü rüyaların sırrını çözme mücadelesi hikaye ediliyor.

Semih, anneannesi ile birlikte İstanbul’da yaşamaktadır. Annesi ve babası bundan tam 30 sene önce işledikleri bir günah yüzünden yaşamlarını kaybetmiştir. Ancak; Semih’e, anne ve babasının trafik kazasında öldüğü söylenmiştir. Semih, son dönemlerde garip rüyalar görmeye başlamıştır. İyice bunalan Semih, bu gördüğü rüyaların sırlarını, doğduğu köye giderek bulmaya çalışır. Semih’in köyde tanıştığı Salih, bütün sırları ve cevaplarını bilmektedir. Salih, geçmişte yaşanan günahların bedelini Semih’ ödetmeye kararlıdır..

Yönetmen koltuğuna filmin senaryosunu da yazan Gökhan Arı otururken oyuncu kadrosu Emre Özmen, Derya Çavuşoğlu, Oğuz Şenol, Damla Özovalı, Bertan Dirikolu, Özge Dörter, İsmail Ülgey, Halil Can, Sefa Zengin isimlerinden oluşturulmuş.

Yapım : SUARE FİLM

Türkiye Dağıtım : CJ ENTERTAİNMENT TURKEY

 

1 YORUM

  1. Bugün izlediğim film ve adını burdan öğrendiğim filmin başrolü EMRE ÖZMEN sen nasıl bir karizmasın.. nerdeydin bu zamana kadar!! neden mahrum ettin bizleri kendinden.. oyunculuğundan.. Filmin hikayesi güzeldi, müzikleri güzeldi, köy evi çok iyiydi.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz