Space Jam: Yeni Efsane filminde,NBA süperstarı LeBron James, Bugs Bunny ve Looney Tunes ile birlikte epik bir maceraya atılıyorlar. 1996 yapımı Space Jam isimli yapımın devamı niteliğinde olan filmde Michael Jordan‘ın yerine LeBron James başrolü üstleniyor.

Bazı ebeveynlerin çocuklarıyla bağ kurmak için ne kadar ileri gidebileceklerini açığa çıkaran bu dönüşümsel yolculuk iki dünyanın manik bir karışımı. Düzenbaz bir yapay zeka tarafından küçük oğlu Dom’la birlikte dijital bir alana hapsedilen LeBron’ın kendilerini sağsalim eve götürebilmek için yapması gereken, Bugs, Lola Bunny ve disiplinsizlikleriyle ünlü bütün Looney Tunes çetesine önderlik ederek, sahada, yapay zekanın dijitalleştirilmiş şampiyonlarına –daha önce hiç görmediğiniz profesyonel basketbol yıldızlarından oluşan süper güçlü bir kadroya– karşı onları zafere taşımaktır. Oğluyla bağını yeniden tanımlayacak ve kendimiz olmanın gücüne ışık tutacak olan, LeBron’ın hayatının bu en önemli mücadelesinde Tunes’a karşı Goons. Aksiyona hazır Tunes gelenekleri ezip geçiyor, benzersiz yeteneklerini süper şarjlıyorlar ve oyunu kendi yöntemleriyle oynayarak “Kral” James’i bile şaşırtıyorlar..

Yönetmen : Malcolm D. Lee

Senaryo : Alfredo Botello, Andrew Dodge, Justin Lin, Leo Benvenuti, Timothy Harris, Steve Rudnick, Herschel Weingrod

Görüntü Yönetmeni : Salvatore Totino

Kurgu : Bob Ducsay

Müzik : Kris Bowers

Oyuncular : LeBron James, Don Cheadle, Sonequa Martin-Green, Gabriel Iglesias, Khris Davis, Xosha Roquemore, Eric Bauza, Bob Bergen

ABD / Animasyon-Macera-Komedi-Aile / 95 Dk.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here