Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi / Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi filminde, ilk düzenin yeni lideri Kylo Ren ile direnişçi Rey arasındaki güç mücadelesi hikaye ediliyor.

Kylo Ren Büyük Lider Snoke’u öldürmesinin ardından İlk Düzen’in yeni Büyük Lider’i olmuştur. Acımasız yönetiminin altında galaksi yavaş yavaş umutsuzluğa kapılmaktadır. Luke Skywalker’ın Güç’le birleşmesinden sonra Rey kendi içindeki gücü benimsemiş,  geçmişte tutan bağlarını kesmeyi başarmıştır. Kylo Ren ve Rey’in arasındaki çatışma giderek artarken, İlk Düzen’de de içsel çalkantılar yaşanmaktadır. Güçte kalabilmek için giderek acımasızlaşan Kylo Ren, onu yenmek için sürekli çalışan Rey, tekrar ortaya çıkan Ren Şövalyeleri, Direniş’i büyütmeye çalışan Poe ve Fin, karanlığın ve aydınlığın savaşı galaksideki tüm dengeleri değiştirecektir…

Orijinal ismi ”Star Wars: The Rise of Skywalker” olan filmin yönetmen koltuğuna, senaryosunu Chris Terrio ile birlikte yazan J. J. Abrams otururken oyuncu kadrosu Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar İsaac, John Boyega, Mark Hamill, Billy Dee Williams, Carrie Fisher, Keri Russell isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : UIP Türkiye

Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi | SON FRAGMAN

Efsane sona erse de hikaye sonsuza kadar yaşayacak. Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi 20 Aralık 2019'da Sinemalarda!

Posted by Star Wars on Tuesday, 22 October 2019

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz