Suburbıcon

Suburbıcon

9
0

Suburbıcon filminde, Uygun fiyatlı evleri, bakımlı bahçeleriyle suburbıcon, ailelerin huzur içinde yaşadığı bir mahalle, adeta cennetten bir köşedir. Ama suburbıcon’ın bu sakin görüntüsü, rahatsız edici bir gerçeği saklamaktadır. Lodge ailesinin reisi Gardner Lodge (Matt Damon) mahallenin şantaj, ihanet ve intikamla bezeli karanlık sokaklarında büyük bir maceraya atılmak zorunda kalacaktır. Bu, çok ama çok kötü kararlar almış, çatlak insanların masalı. Burası, suburbıcon…. Senaryosu Joel ve Ethan Coen kardeşlere ait olan filmin yönetmen koltuğuna ünlü oyuncu George Clooney otururken başrolleri Matt Damon, Julianne Moore ve Oscar Isaac paylaşmış. Türkiye Dağıtım : BİR FİLM

Left to right: Julianne Moore as Margaret and Matt Damon as Gardner in SUBURBICON, from Paramount Pictures and Black Bear Pictures.
Left to right: Matt Damon as Gardner and Glenn Fleshler as Sloan in SUBURBICON, from Paramount Pictures and Black Bear Pictures.
Left to right: Matt Damon as Gardner and Noah Jupe as Nicky in SUBURBICON, from Paramount Pictures and Black Bear Pictures.

HENÜZ YORUM YOK