Anasayfa Film Fragmanı THE GİRL ALL THE GİFTS FRAGMANI

THE GİRL ALL THE GİFTS FRAGMANI

264
0

THE GİRL ALL THE GİFTS

The Girl All The Gifts filminde, İngiltere ordusu tarafından bir grup çocuğa, gizli bir deneyin parçası olarak kırsal bir bölgede eğitim verilmesi hikaye ediliyor. Yakın gelecekte insanlık, bir tür mantardan yayılan ve ısırık yoluyla insandan insana bulaşan bir tür hastalık yüzünden yok olmanın eşiğine gelmiştir. Hastalık, bulaşan kişide insan eti yeme isteği uyandırıyor ve düşünme yeteneğinin kaybolmasına sebep oluyor. Dünya bu hastalıktan kırılmıştır ve sadece bir grup çocuk bu hastalığa bağışıklık gösterip canlı kalmıştır.

İngiltere’deki bir askeri üstte, biyolog Dr. Caldwell hastalığa neden olan mantar patoajoni anlamak için bağışıklık gösteren bu çocuklar üzerinde acımasız deneyler yürütmektedir. Bu çocukları özel yapan şey koku, ses, ışık gibi duygusal tetikleyiciler ile uyarılmadıkları sürece normal çocuk gibi davranmaları ve daha önemlisi uyarıldıktan bir süre sonra eski hallerine dönmeleridir.

Çocuklar deneylerinin bir parçası olarak derslere giriyor ve günlük yaşamlarına devam ediyorlardır. Fakat içlerinden ufak bir kız, Melanie, diğerlerinden birazcık farklı, özeldir. Melanie sınıfının en başarılı, en meraklı, hayal gücü yüksek öğrencisidir ve öğretmeni Justineau’u çok sevmektedir. Askeri üst baskına uğradığında Melanie, Justineau, Sergeant Parks ve Dr. Caldwell ile birlikte kaçar. Bağışıklı çocuklardan geriye bir tek Melanie kalmıştır ve kendi geleceği ile insan ırkının hayatta kalması arasında bir tercih yapması gerekecektir. Colm McCarthy’nin yönetmenliğini üstlendiği filmin baş rollerini Gemma Arterton, Glenn Close, Paddy Considine yer alıyor.  Dağıtım : Bir Film

THE GİRL ALL THE GİFTSTHE GİRL ALL THE GİFTSTHE GİRL ALL THE GİFTSTHE GİRL ALL THE GİFTS

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz