The Turning

The Turning filminde, ailesini yeni kaybeden Flora ve Miles isminde iki kardeşin bakımlarını üstlenmesi için işe alınan Kate isminde bir kadının yerleştiği konakta ürkütücü durumlarla karşılaşması sonucu kendini ve çocukları korumak için verdiği mücadele hikaye ediliyor.

Flora ve Miles, ebeveynlerini kaybeden iki kardeştir. Flora ve Miles’ın yeğeni, çocukların sorumluluğunu üstlenir ve onlarla ilgilenmesi için Kate adında bir kadını işe alır. Genç kadın, çocuklarla ilgilenmek için vakit kaybetmeden konağa yerleşir. Alışmaya çalıştığı ürkütücü konakta tuhaf durumlarla karşılan Kate, bir süre sonra hem çocukların hem de konağın karanlık sırlarla dolu olduğunu ve hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını keşfeder..

Senaryosunu Chad Hayes, Carey W. Hayes ikilisinin birlikte yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Floria Sigismondi otururken oyuncu kadrosu Mackenzie Davis, Finn Wolfhard, Brooklynn Prince, Karen Egan, Mark Huberman, Niall Greig Fulton, Kim Adis, Barbara Marten, Denna Thomsen isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : Pinema

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz