Ajanlar İş Başında  /   Spies In Disguise

Ajanlar İş Başında filminde, dünyanın en yetenekli, harika casusu Lance Sterling ile Lance’in tam tersi olan zekası ile öne çıkan Walter’ın dünya’yı kurtarma maceraları hikaye ediliyor.

Lance Sterling, uluslararası casusluluğun en önde gelen ismidir. Dünyanın en ünlü casusu olan Lance havalı, sevimli ve süper yetenekli olmanın yanı sıra dünyayı kurtarmanın günlük işlerinden biri olduğunun farkındadır, bu işte ondan iyisi de yoktur. Genç Walter ise Lance’in neredeyse tam tersidir. Zekasıyla göz kamaştıran Walter’ın sosyal becerileri ne yazık ki o kadar da gelişmiş değildir. Ancak Walter da sosyalleşmek konusundaki eksikliğini kapatmak için zekasını kullanmakta ve buluşlar yapmaktadır. Walter, Lance’in tehlikeli görevlerinde kullandığı araçları icat eden bilimsel dehadır. Fakat olaylar beklenmedik bir dönüş yaptığında, Walter ve Lance aniden yeni bir şekilde birbirlerine güvenmek zorunda kalırlar. Eğer bu birbiriyle alakası olmayan ikili bir takım olarak çalışmayı öğrenemezse, tüm dünya tehlike altında olacaktır…

Senaryosunu Brad Copeland‘ın yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Nick Bruno, Troy Quane ikilisi birlikte otururken seslendirme kadrosu Will Smith, Tom Holland, Rashida Jones, Ben Mendelsohn, Reba McEntire, Rachel Brosnahan, Karen Gillan, D. J. Khaled isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : TME (The Moment Entertainment)

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz