Top Gun : Maverick

Top Gun : Maverick filminde, donanmanın en iyi pilotu Pete’in en büyük korkuları ile yüzleşmesi ve büyük bir fedakarlık yapması gerektiren göreve gitmek zorunda kalışı hikaye ediliyor.

Donanmanın en iyi pilotlarından biri olan Pete “Maverick” Mitchell, 30 yıllık hizmetten sonra ait olduğu yerde, cesur bir test pilotu olarak sınırları zorlar ve kendisini yere bağlayacak olan terfiden kaçar. Kendisini Top Gun mezunlarından oluşan bir müfrezeyi o güne kadar hiçbir pilotun görmediği özel bir görev için eğitirken bulur. Belirsiz bir gelecekle ve geçmişinden gelen anılarla karşı karşıya kalan Maverick, en büyük korkularıyla yüzleşmek ve büyük bir fedakarlık yapmasını gerektiren bir göreve gitmek zorunda kalır..

Senaryosunu Christopher McQuarrie, Peter Craig, Justin Marks, Eric Warren Singer dörtlüsünün birlikte yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Joseph Kosinski otururken oyuncu kadrosu Tom Cruise, Jennifer Connelly, Miles Teller, Val Kilmer, Jon Hamm, Ed Harris, Glen Powell, Jean Louisa Kelly isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : UIP Türkiye

İLETop Gun : Maverick
KAYNAKTop Gun : Maverick
Önceki yazıPenceredeki Kadın
Sonraki yazıThe Gentlemen

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz