Yaşlı Koruma filminde, eski Yunan mitolojisinde yaşayan ve ölümsüz olan prenses Andromecha ile yine ölümsüz olan arkadaşlarının 21. yüzyıla gelerek kötülere karşı paralı asker olarak mücadele etmeleri hikaye ediliyor.

Thebae Campus’ın prensesi Eetion’un kızı olan Andromecha ve ona eşlik eden diğer Yunan mitolojisinden çıkıp gelen insanlar, 21. yüzyılda, ihtiyacı olanlara para karşılığında hizmet ederler. Ölümsüz olarak yaşamak zorunda kalan bu askerler, günümüz dünyasında denizcilere hizmet eden başka siyahi bir kadın ölümsüzün varlığını keşfederler. Ölümsüzlerin varlıklarını keşfeden kötü niyetli bir grup ise peşlerine düşer. Ölümsüzler, ölümden çok daha kötü şeylerin olduğunun farkına varacaklardır ama herşey için çok mu geç kalmış olacaklardır..

Senaryosunu Greg Rucka, Leandro Fernandez ikilisinin birlikte yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Gina Prince Bythewood otururken oyuncu kadrosu Charlize Theron, Chiwetel Ejiofor, Matthias Schoenaerts, Harry Melling, Marvan Kenzari, Natacha Karam, Kiki Layne, Van Veronica Ngo, Luca Marinelli, Anamaria Marinca, Alfredo Tavares isimlerinden oluşturulmuş.

ortakoltuk.com

ortakoltuk.com

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz