Anasayfa Film Fragmanı AMMAR 2 : CİN İSTİLASI FRAGMANI

AMMAR 2 : CİN İSTİLASI FRAGMANI

1922
0

AMMAR 2 : CİN İSTİLASI

Ammar 2 : Cin İstilası filminde, gazetecilik bölümünde okuyan bir grup gencin, Mustafa ve Feride’nin şüpheli ölümünü araştırmaya karar vermesi ve devamında gelişen korkunç olaylar hikaye ediliyor.İlk kez Holywood animasyon teknikleri kullanılarak çekilen 2014 yapımı Ammar: Cin Tarikatı’nın yeni devam halkası Ammar 2: Cin İstilası,17 Haziran 2016 tarihinde Fransa ve Hollanda ile aynı anda Türkiye’de gösterime girecek.

Çekim mekanlarına Avrupa’daki Fransa, Almanya, Belçika ve Hollanda’yı da dahil eden korku filminin Paris Kültür Sanat oyuncularının, yabancı oyuncuların, yabancı medyumların ve Paranormal mevzularda uzmanların yer aldığı görüntüleri dış ülkelerde tamamlandı. Louvre Müzesi, Kafatası Müzesi, Tour Eiffel, Notre Dame Klisesi, Lahey Sarayı, Old Rotterdam, Belçika Ormanları gibi mekanlarda yapılan çekimlerle gerçeğin peşine düşen filmin yönetmenliğini Özgür Bakar, senaristliğini Alper Kıvılcım üstlenecek. Yönetmen, Özgür Bakar Ammar filmleri serisinin gerçek olaylardan yola çıkmanın ötesinde gerçekleri beyaz perdeye aktaracağını, bu sefer korku sevenlerin rüyalarına girmekle kalmayıp ilk defa bir çok gerçek görüntüyü montajlamadan yayınlamaya hazırlandıklarını ifade ederek filminin ses getireceğine inandığını söylüyor.

Ammar: Cin Tarikatı, 2009 senesinde Emniyet tarafından bulunan bir kasetin izlenmesiyle kurgulanmıştı. Ammar 2: Cin İstilası’nda ise, gazetecilik bölümü okuyan bir grup gencin Feride ve Mustafa’nın şüpheli ölümünü araştırmak üzere bir belgesel hazırlamaya karar vermesi ve devamında gelişen olaylar anlatılıyor. Olaya karışmış gerçek kişilerle görüşen gençler, Fransa, Hollanda, Belçika’ya kadar gidip araştırmalarını tamamladıktan sonrasında son olarak Sivas’ta gerçek izlere ulaşırlar. Polisin kapattığı dosyanın cinlerle bağlantılı olduğuna kesin olarak inanırlar ve dehşet verici olayları tüm gerçekliği ile kaydetmiş olurlar. Olayın detayları derinleştikçe içinden çıkılmaz bir labirente düşerler. Dehşet verici olayları tüm gerçekliği ile kaydetmiş olurlar. Film, bu gerçek olayların kaydedildiği kasetten oluşmaktadır.

Yönetmen: Özgür Bakar

Yapımcı: Sami Dündar

Senaryo: Özgür Bakar ve Alper Kıvılcım

Yapım: Sami Dündar Film Yapım

OYUNCULAR : Özlem Polat, Cem Aksakal, Balamir Emren, Buse Narcı, Buse Popara, Ali İnan, Doue Serge, Christy Taner, Rudy Vidal Frendo

AMMAR 2 : CİN İSTİLASI

AMMAR 2 : CİN İSTİLASI11AMMAR 2 : CİN İSTİLASIAMMAR 2 : CİN İSTİLASIAMMAR 2 : CİN İSTİLASI

AMMAR 2 : CİN İSTİLASIAMMAR 2 : CİN İSTİLASIAMMAR 2 : CİN İSTİLASIAMMAR 2 : CİN İSTİLASIAMMAR 2 : CİN İSTİLASIAMMAR 2 : CİN İSTİLASIAMMAR 2 : CİN İSTİLASIAMMAR 2 : CİN İSTİLASIAMMAR 2 : CİN İSTİLASIAMMAR 2 : CİN İSTİLASIAMMAR 2 : CİN İSTİLASIAMMAR 2 : CİN İSTİLASIAMMAR 2 : CİN İSTİLASIAMMAR 2 : CİN İSTİLASIAMMAR 2 : CİN İSTİLASI1AMMAR 2 : CİN İSTİLASI

AMMAR 2 CİN İSTİLASIAMMAR 2 CİN İSTİLASI

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz