Anasayfa Film Fragmanı Assassin’s Creed

Assassin’s Creed

427
0

Assassin’s Creed filminde,devrim yaratan yepyeni bir teknoloji ile Genetik hafızası ortaya çıkarılan Callum Lynch’in (Michael Fassbender) 15. Yüzyıl İspanya’sında atalarından olan Aguilar’ın maceraları hikaye ediliyor. Callum, gizemli bir topluluk olan Suikastçi soyundan geldiğini keşfeder ve günümüzde de var olan güçlü Templar organizasyonunu alt etmek için geçmişindeki bilgi ve tecrübeyi kullanır.

ASSASSIN’S CREED’in başrollerinde Oscar adayı Michael Fassbender (X-Men: Geçmiş Günler Gelecek, 12 Yıllık Esaret) ve Oscar ödüllü Marion Cotillard (Kara Şovalye Yükseliyor, La Vie en Rose) yer alıyor.  Filmin yönetmen koltuğunda Justin Kurzel (Snowtown, Macbeth) oturuyor. Filmin yapımcılığını New Regency, Ubisoft Motion Pictures, DMC Films and Kennedy/Marshall; co-financed by RatPac Entertainment ve Alpha Pictures üstleniyor. 20th Century Fox.

ASSASSİN'S CREED

ASSASSİN'S CREEDASSASSİN'S CREEDASSASSİN'S CREEDASSASSİN'S CREEDASSASSİN'S CREEDASSASSİN'S CREEDASSASSİN'S CREEDASSASSİN'S CREEDASSASSİN'S CREEDASSASSİN'S CREEDASSASSİN'S CREEDASSASSİN'S CREEDAssassin's Creed

İLEAssassin's Creed
KAYNAKAssassin's Creed
Önceki yazıTransformers 5: Son Şövalye
Sonraki yazıABBAS’IN MELEKLERİ FRAGMANI

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here