Ava filminde, para karşılığı suikast düzenleyip, gözünü kırpmadan cinayet işleyen Ava isminde genç bir kadının son görevinde işlerin ters gitmesi sonucu gelişen olaylar hikaye ediliyor.

Çok güzel genç bir kadın olan Ava, sırlarla dolu, göründüğünden çok daha tehlikelidir. Onu seven ailesinden ve dostlarından sakladığı başka biri yüzü vardır. Ava, aslında bir suikatçıdır. Para karşılığında suikast düzenleyen genç kadın, yüksek profilli, iyi para getiren işler için bütün dünyayı dolaşarak cinayetler işler. Yaşam tarzı, bugüne kadar ona iyi getiriler sağlamıştır ama aldığı son iş istediği gibi sonuçlanmaz ve işler ummadığı şekilde ters gider. Başarısızlıkla sonuçlanan iş sonunda kaçmak zorunda kalan Ava, bundan sonra bütün yeteneklerini hayatta kalabilmek için kullanmak zorundadır..

Senaryosunu Matthew Newton‘ın yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Tate Taylor otururken oyuncu kadrosu Jessica Chastain, Colin Farrell, John Malkovich, Common, Falk Hentschel, Diana Silvers, Geena Davis isimlerinden oluşturulmuş.

ortakoltuk.com

Türkiye Dağıtım : CGV Mars Dağıtım

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz