Aynasız Haluk

Aynasız Haluk filminde, eşinden ayrılması nedeniyle yaşamla bağını koparmış, kilolu, özensiz, kuralları hiçe sayan komser Haluk’un uzun zamandır peşinde olduğu suç şebekesini yakalamak için zayıflayarak ünlü bir yıldıza dönüşme mücadelesi hikaye ediliyor.

Haluk, karısı oğlunu alıp kendisini terk ettiğinden beri hayatla bağını koparmış mesleğine dört elle sarılmış bir komiserdir. Suçluları takıntılı bir şekilde yakalamaya çalışırken çoğu zaman kuralları hiçe sayar. Bu yüzden emniyette Aynasız lakabıyla tanınır. Bu lakabı almasının bir nedeni de kendini tamamen geri plana atmış hali, kilo almış özensiz fiziksel görünümüdür. Etrafındakilerin bu konuda eleştirileri umurunda değildir. Bu şekilde yaşayıp giderken hayat onu hiç beklemediği bir yere getirir.

Uzun zamandır peşinde olduğu suç şebekesini çökertmek için eline bir fırsat geçer. Ancak bunun için ülkenin en ünlü yıldızlarından birine dönüşmek zorundadır. Fazla kiloları, hantal duruşu ve bakımsız halinden bir ilaha dönüşmek çok da kolay olmayacaktır. Dönüşümü tamamlandığında ise bir yıldızın hayatını yaşamak Haluk’un dengesini bozsa da oğlunun gözünde o hala bir kahramandır. Haluk, onu bu değişime hazırlayan menajer Aslı’yla birlikte suç dünyasının içinde aksiyonlu bir maceraya girer. Bu macerada romantizm ve aşk da peşlerini bırakmayacaktır.

Yönetmen : Bülent İşbilen

Senaryo : Makbule Kosif, Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel

Oyuncular : Tolgahan Sayışman, Erdal Özyağcılar, Algı Eke, Sarp Bozkurt, Öznur Serçeler, Mehmet Bozdoğan, Burak Serdar Şanal, Çağla Boz, Barbaros Dikmen, Aslıhan Karalar, Sera Tokdemir

Türkiye / Komedi / 100 Dk.

 

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz