Bir Şans Daha  /   Last Christmas

Bir Şans Daha filminde, Londra’da elf rolünü üstlendiği bir noel dükkanında çalışan Kate isminde bir kadının dükkana gelen Tom isminde bir adamla tanışması sonucu değişen aşk yaşamı hikaye ediliyor.

Kate, Londra’da yaşayan genç bir kadındır. Hayatında birçok yanlış karar alan genç kadın, elf rolünü üstlendiği bir Noel dükkanında çalışmaktadır. Tom adında bir adamın hiç beklenmedik bir zamanda Kate’in hayatına dahil olması, genç kadının dünyasının bambaşka bir hal almasına neden olur. Tom her ne kadar Kate’in sınırlarını zorlasa da onunla birlikte Londra’nın en güzel zamanlarında hayatı için yeni bir başlangıç yapmaya çalışır. Her ne kadar Tom ve Kate’in hayatında hiçbir şey yolunda gitmese de, kalplerinin sesini dinlemeleri zor olmayacaktır…

Orijinal ismi ”Last Christmas” olan filmin senaryosunu Emma Thompson ve Bryony Kimmings ikilisi birlikte yazarken yönetmen koltuğuna Paul Feig oturmuş. Oyuncu kadrosu ise Emilia Clarke, Henry Golding, Emma Thompson, Michelle Yeoh, David Mumeni, Liran Nathan, Rodrig Andrisan, Rebecca Root isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : UIP Türkiye

İLEBir Şans Daha
KAYNAKBir Şans Daha
Önceki yazıKüçük Şeyler
Sonraki yazıFilm Ekimi 2

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz