Blithe Ruhu filminde, Charles isminde bir adamın evinde düzenlediği ruh çağırma seansında yanlışlık sonucu, ölen karısının ruhunun gelmesi ile yaşanan karmaşık olaylar hikaye ediliyor.

Çok satan suç romanlarının yazarı Charles, yeni kitabını yazmak için zorlanırken Charles’ın ikinci eşi Ruth ise Hollywood’a gitme hayalini gerçekleştirme umuduyla kocasının kitabına odaklanması için elinden geleni yapar. Ümitsiz bir durumda ilham arayışında olan Charles, spiritüel olaylarla ilgili şovunu izlediği Madame Arcat’ı evine davet eder. Evde ruh çağırma seansı düzenleyen Madame Arcat, yanlışlıka Charles’ın ölen ilk karısının ruhunu çağırır. Ölen karısını sadece kendisi görebilen Charles için işler, içinden çıkılmaz bir duruma dönüşür…

Senaryosunu Nick Moorcroft, Meg Leonard, Piers Ashworth triosunun yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Ed Hall otururken oyuncu kadrosu Dan Stevens, Isla Fisher, Leslie Mann, Emilia Fox, Judi Dench, Callie Cooke, Aimee-Ffion Edwards, Julian Rhind-Tutt isimlerinden oluşturulmuş.

Görüntü Yönetmeni : Ed Wild / Müzik : Simon Boswell / Kurgu : Paul Tothill

Türkiye Dağıtım : Bir Film

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz