Kaos Yürüyüşü filminde, Todd Hewitt isminde genç bir adamın, insanlığın umudu olan Yeni Dünya’da çıkardığı gürültü ile insanları deliliğe sürükleyen Noise isimli ölümcül virüsü yok etmek için verdiği mücadele hikaye ediliyor.

Todd Hewitt, insanlık için yeni bir umut olan “Yeni Dünya”nın uzak bir gezegeninde yaşamaktadır. İnsanlık için yeni bir umut olması beklenen Yeni Dünya, Noise adı verilen bir virüs sebebiyle cehenneme döner. Bu virüs ile herkes birbirinin düşüncelerinden parçaları görebilmektedir. Bu virüs pek çok kişiyi getirdiği sonsuz gürültü sebebiyle deliliğe sürükler. Ancak günün birinde Todd çok önemli bir keşif yapar; Viola isimli bir genç kızla karşılaşır. Viola’nın yanında virüs etkisiz hale gelmektedir. Bu birbirleri ile pek de alakası olmayan ikili, keşfedilmemiş bir gezegende tehlikeli bir maceraya girerler. Tüm düşüncelerin duyulduğu, tüm hareketlerin görüldüğü bu çevrede kaçmaya ve saklanmaya çalışan Todd ve Viola, geride bıraktıkları hayatları ve yeni dünyaları hakkında birçok gerçeği öğrenirler…

Senaryosunu Charlie Kaufman, Lindsey Beer, John Lee Hancock, Gary Spinelli, Patrick Ness beşlisinin yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Doug Liman otururken oyuncu kadrosu Tom Holland, Daisy Ridley, Mads Mikkelsen, David Oyelowo, Nick Jonas, Cynthia Erivo, Demian Bichir, Kurt Sutter isimlerinden oluşturulmuş.

Görüntü Yönetmeni : Ben Seresin / Müzik : Marco Beltrami, Brandon Roberts

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz