Dev Avcısı

Hiçbir şeyden korkmayan, keskin dili ve kıvrak zekasına hayran kalacağınız Barbara Thorson yeni nesil kahramanınız olabilir! Okul çantasında antik Warhammer oyunu taşıyan ve hayatta kalmak için devleri öldürmeyi kendisine dert edinmiş birisini ne korkutabilir ki? Dev Avcısı, hem gerçek dünyadaki hem de hayal dünyasındaki canavarları alt etmeye çalışan genç bir kızın nefes kesici hikayesi.

Barbara Thorson için hayat hiç de kolay değildir. O, kendi dünyasından çok canavarların dünyasına ilgi duyar. Herkese karşı meydan okuyan, dobra ve yalnız bir genç kız olan Barbara, evde ablası Karen’a hayatı zindan eder. Onun giderek artan endişe verici tavırları okulun psikoloğu Molle’nin de dikkatinden kaçmaz. Norveç Warhammer oyununu yanından ayırmayan Barbara’nın tek amacı hem gerçek dünyadaki hem de hayal dünyasındaki canavarları öldürmektir. Hiçbir şeyden korkmayan genç kızın bu arzusu bir süre sonra takıntı haline gelir..

Orijinal ismi ”I Kill Giants” olan filmin senarosunu Joe Kelly yazarken yönetmen koltuğuna Anders Walter oturmuş. Oyuncu kadrosu ise Madison Wolfe, Zoe Saldana, İmogen Poots, Jennifer Ehle, Nolel Clarke, Sydney Wade, Art Parkinson ve Don Wycherley isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : BİR FİLM

İLEDev Avcısı
KAYNAKDev Avcısı
Önceki yazıFenomen
Sonraki yazıOtel Transilvanya 3 : Yaz Tatili

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz