Garantili Ölüm (Yoksa Paran İade)

Garantili Ölüm (Yoksa Paran İade) filminde, kendisini öldürmek için bir suikastçıyla anlaştığı sırada hayatının aşkını bulan genç bir adamın yaşamı hikaye ediliyor.

27 yaşında olan William, hayattan kopuk yaşayan bir adamdır. Yaşamdan sıkılıp kendini öldürmek isteyen William, bu yaşına kadar birçok intihar girişiminde bulunur. Ancak, hiçbirinde başarı sağlayamaz. Dokuzuncu intihar deneyiminde de başarılı olamayınca bir profesyonel bir tetikçiden yardım almaya karar verir. 65 yaşında arkadaş canlısı bir adam olan Leslie usta bir tetikçidir. Aradığı adamı bulduğunu düşünen William, kendisini öldürmesi için Leslie’den yardım ister. Artık William’ın ölmesi için her şey hazırdır. Fakat tam da bu sırada beklenmedik bir şey olur ve genç adam hayallerinin kadını ile tanışır. Artık onun yaşaması için önemli bir nedeni vardır ve Leslie ile yaptığı anlaşmayı iptal etmek ister. Fakat Leslie’nin de suikastçılar birliği üyeliğini elinde tutabilmek için aylık kotasını doldurması gerekmektedir..

Orijinal ismi ”Dead In A Week (Or Your Money Back)” olan filmin yönetmen koltuğuna senaryosunu da yazan Tom Edmuns otururken oyuncu kadrosu Aneurin Bernard, Tom Wilkinson, Marion Bailey, Christopher Eccleston, Freya Mavor, Nigel Lindsay, Gethin Anthony, Velibor Topiç, Marcia Warren isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : KURMACA FİLM

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz