Geçmiş Olsun

Geçmiş Olsun filminde, insanlığın yüzde doksanının yok olduğu bir dünyada sevdiği kadını bulmaya çalışan genç bir adamın yaşadıkları hikaye ediliyor.

Küçük bir mahallede küçük insanlar, o küçücük dünyalarında yaşayıp giderken normal, coğrafik, bilimsel dünya yok olur. Saffet sevdiği kız Tuğba’ya kavuşmak için her şeyi yapar, sonunda Tuğba’nın kalbini kazanır, fakat tam Tuğba ile dünya evine girecekken kayınçosu Tarık’ın vahim bir ahmaklığı sonucunda kayınçosu ile birlikte komaya girer. Saffet, Tuğba’nın aşkından komayı da atlatır, 3 yıl sonra uyanır. Bu badireyi de atlatıp tam Tuğba’ya kavuştuğunu düşünürken dünyada insanlığın yok olduğunu görür. Dünyaya giren bir virüs insanların neredeyse tamamını yok etmiştir. Dünya üzerinde çok az insan kalmıştır. Saffet, Tuğba’nın yaşadığını öğrenir ve kayınçosu Tarık ile birlikte çok zorlu bir yolculuğa çıkar..

Senaryosunu Cüneyt İnay‘ın yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Hasan Doğan otururken oyuncu kadrosu Toygan Avanoğlu, Cihan Şimşek, Müge Boz, Alper Saldıran, Füsun Demirel, Suzan Aksoy, Sinan Bengier, Ali Rıza Tanyeli, Cüneyt İnay isimlerinden oluşturulmuş.

Yapım : JULİ SANAT

Türkiye Dağıtım : CGV MARS DAĞITIM

İLEGeçmiş Olsun
KAYNAKGeçmiş Olsun
Önceki yazıFerhat ile Şirin : Ölümsüz Aşk
Sonraki yazıEn Sevdiğim Kumaş

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz