Güzelliğin portresi

Güzelliğin Portresi filminde, yıllardır babası ile görüşmeyen Nisan isminde bir kadının eşi ve çocuğu ile birlikte baba evine dönerek geçmişiyle yüzleşmesi hikaye ediliyor.

Genç bir kadın olan Nisan, yıllarca babası ile görüşmemiştir. Ancak babası ile ilgili aldığı önemli bir haberin ardından, eşi ve kızı ile birlikte soluğu baba evinde alır. Yıllar önce kaçarak ayrıldığı köşke geri dönen Nisan, burada tuhaf durumlara şahit olur. Köşke gelmesi ile birlikte kaçıp kurtulduğunu düşündüğü geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalan Nisan, bu sırada babası ile ilgili gizemi çözmeye çalışan polisin sorgulamasına maruz kalır. Kendisini köşeye sıkışmış hisseden Nisan, kendisi ve ailesini koruyabilmek için köşkte yaşanan gizemi çözmek zorundadır..

Senaryosunu Onur Koralp, Pınar Bulut ikilisinin yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Umur Turagay otururken oyuncu kadrosu Burçin Terzioğlu, Birkan Sokullu, Serkan Keskin, Feridun Düzağaç, Lara Tonka, Melisa Şenolsun, Şencan Güleryüz, Gizem Soysaldı isimlerinden oluşturulmuş.

Yapım : BKM Film

Türkiye Dağıtım : CJ Entertainment Turkey

 

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz