İntikam Meleği

İntikam Meleği filminde, kocası ve kızı öldürülen Riley isminde bir kadının polislerden yardım göremeyince kendi adaletini sağlaması hikaye ediliyor.

Genç anne Riley, kocası ve kızının vahşice öldürülmesiyle sonuçlanan bir saldırıda yaralanmış ve komaya girmiştir. Kendisine geldikten sonra adaletin sağlanması için çabalayan Riley, sistemin katilleri koruduğunu fark eder. Sistemdeki bu yozlaşma Riley’in örnek bir vatandaştan bir şehir gerillasına dönüşmesine neden olur. Bunca zaman çektiği acıdan güç alan ve hayal kırıklığını kişisel motivasyon kaynağına çeviren Riley, durdurulamaz bir güç haline gelmek için yıllarını zihnini, bedenini ve ruhunu eğiterek geçirir. Riley şimdi kendi adaletini sağlamak için yeraltı dünyasından, polisten ve FBI’dan bir adım önde olmalıdır…

Orijinal ismi ”Peppermint” olan filmin senaryosunu Chad St. John yazarken oyuncu kadrosu Jennifer Garner, John Gallagher Jr., John Ortiz, Juan Pablo Raba, Annie Ilonzeh,Jeff Hephner, Cailey Fleming, Eddie Shin, Method Man, Tyson Ritter isimlerinden oluşturulmuş.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz