Johnny English Tekrar İş Başında

Johnny English Tekrar İş Başında filminde, emekli olduktan bir süre sonra baş hacker’ı bulması için yeniden göreve çağırılan Johnny English’in komik maceraları hikaye ediliyor.

Bir siber saldırı sonucu Britanya’daki tüm aktif gizli ajanların kimlikleri ortaya çıkmıştır. Gizli servisin, baş hacker’ı bir an önce bulması gerekir. Fakat hiçbir gelişme katedilemeyince gizli servis çareyi bir süre önce emekli olan Johnny English’i geri çağırmakta bulur. Görevi kabul eden English, baş hacker’ı bulmak için kolları sıvasa da bu iş sandığı kadar kolay olmayacaktır. Eski usul yöntemlere sahip olan Johnny English’in hacker’ı bulması için modern teknolojinin zorlukları ile mücadele etmesi gerekir..

Orijinal ismi ”Johnny English Strikes Again” olan filmin senaryosunu William Davies ve Robert Wade ikilisi yazarken yönetmen koltuğuna David Kerr oturmuş. Oyuncu kadrosu ise Rowan Atkinson, Emma Thompson, Olga Kurylenko, Ben Miller, Jake Lacy, David Mumeni, Adam James, Eddie O’Connell isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : UIP TÜRKİYE

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz