Kaçış Oyunu   /   Play or Die

Kaçış Oyunu filminde, Lucas ve Chole isimli çiftin Paranoya denilen yerde düzenlenen kaçış oyununa katılmaya karar verdikten sonra gelişen korku ve gerilim dolu olaylar hikaye ediliyor.

Oyun tutkunu olan Lucas ve Chloe da bu çok özel olan kaçış oyunu Paranoya’ya katılmaya karar verir. Oyunda sadece iki kural var. Birincisi, oyundaki hiçbir şey gerçek değil, ikincisi ise içlerinden bir kişinin ölecek olması. İlk bilmeceyi başarıyla çözen ikili, terk edilmiş bir akıl hastanesine götürülür. Korkutucu bir ormanın içindeki bu yerde kendileri gibi finale kalan dört oyuncu daha vardır. Oyuncular, kapatıldıkları yerden kurtulup oyunu tamamlamanın yolunu aramaya başlar. Ancak çok geçmeden içlerinden sadece bir kişinin oradan sağ çıkacağını anlarlar..

Orijinal ismi ”Play or Die” olan filmin yönetmen koltuğuna senaryosunu da yazan Jacques Kluger otururken oyuncu kadrosu Charley Palmer Rothwell, Roxane Mesquida, Marie Zabukovec, Thomas Mustin, Priscilla Adede, Igor Van Dessel, Laetita Chambon isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : BİR FİLM

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz