Korkuluk

Korkuluk filminde, ailelerinin korkunç bir şekilde öldürülüşüne şahit olan June ve Carl isminde iki kardeşin evlerinden uzaklaşması ve Carl’ın ani ölümü sonrası June’un eve geri dönüp ailesinin ölümüne sebep olduğunu düşündüğü kötülükten intikam almaya çalışma mücadelesi hikaye ediliyor.

June ve Carl, henüz çocukken ailelerinin korkunç bir şekilde öldürülmesine tanık olur. Yaşananları içlerinde bir sır olarak saklayan kardeşler, ailelerini kaybettikleri eve bir daha ayak basmaz. June ve Carl, her ne kadar geçmişi arkalarında bırakıp hayatlarında yeni başlangıçlar yapsalar da Carl’ın ani ölümü her şeyi değiştirir. June, kardeşinin intiharının geçmişle bağlantılı olduğunu düşünür ve araştırma yapmak için yıllar önce terk ettiği eve geri döner. Genç kadının tek isteği, ailesini kendisinden alan kötülükten intikamını almaktır..

Orijinal ismi ”Curse of the Scarecrow” olan filmin senaryosunu Shannon Holiday yazarken yönetmen koltuğuna Louisa Warren oturmuş. Oyuncu kadrosu ise Kate Lister, Louisa Warren, Cassandra French, Tim Freeman, Tiffany-Ellen Robinson isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : CJ ENTERTAİNMENT TURKEY

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz