Keşif

Keşif filminde, Berk, Esma ve Hasan isminde üç gencin birbirinden habersiz oynadıkları aynı dijital oyun sayesinde zaman tünelini açarak Çanakkale Savaşlarına gitmeleri sonucu gelişen olaylar hikaye ediliyor.

Farklı şehirlerde, sosyal çevrelerde ve aile ortamlarında yaşayan Berk, Esma ve Hasan’ın ortak yanı, bilgisayara duydukları ilgi ve farkına varmadan aynı dijital oyunu takıntı haline getirmiş olmalarıdır. Gençler oyunun ilerleyen aşamalarında karşılarına çıkan gizemli sorulara cevap vererek bir zaman tünelinin kapılarını açarlar. Kendilerini Çanakkale Savaşı’nda bulan üç genç, neler olduğunu anlamaya çalışırken 2018’e geri dönmenin tek yolunun oyunun kendilerine verdiği görevleri yerine getirmekten geçtiğinin farkına varırlar. Gençler savaşın tam ortasında evlerine dönmeye çalışırken bir yandan da kendilerini keşfederler..

Yönetmen koltuğuna Ahmet Volkan Kocatürk‘ün oturduğu filmin oyuncu kadrosu Yurdaer Okur, Pelin Akil, Rüzgar Aksoy, Volkan Ünal, Burak Can, Sude Zulal Güler, İbrahim Yıldız, Ali Fuat Onan, Aziz İzzet Biçici, Kenan Demirok, Fatma Belgen isimlerinden oluşturulmuş.

Yapım : TFT YAPIM

Türkiye Dağıtım : CGV MARS DAĞITIM

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz