Kabus Evi filminde, erkek arkadaşından ayrılan Harper isminde genç bir kadının Cadılar Bayramı için eğlenme amaçlı perili olduğuna inanılan bir eve gitmeleri sonucu gelişen korku ve gerilim dolu ölüm kalım mücadelesi hikaye ediliyor.

Harper aşırı sorunlu olan erkek arkadaşından yeni ayrılabilmiş genç bir kadındır. Cadılar Bayramı’ndan önceki hafta içinde kendi içindeki gücü bulan genç kadın sonunda ilişkisini sonlandırır ve hayatına devam etmek için adımlar atmaya başlar. Cadılar Bayramı için arkadaşlarıyla bir araya gelen Harper, eğlence olarak fazlasıyla perili olduğu ve ziyaretçilerinin en büyük korkularından beslendiği şeklinde tanıtılan bir perili ev oyununa katılır. Ancak bu perili evin içinde hiç beklemediği dehşetlerle karşılaşacaktır. Perili evde hayatta kalmaya çalışan arkadaş grubu Cadılar Bayramı’nda eğlenme amaçlı katıldıkları bu oyunda kimi kabusların gerçek olduğunu öğreneceklerdir…

Yönetmen koltuğuna, filmin senaryosunu da yazan Scott Beck, Bryan Woods ikilisi otururken oyuncu kadrosu Katie Stevens, Will Brittain, Lauryn Alisa McClain, Andrew Caldwell, Shazi Raja, Schuyler Helford, Philip Johnson Richardson, Chaney Morrow, Justin Marken, Terri Partyka isimlerinden oluşturulmuş.

İLEKabus Evi
KAYNAKKabus Evi
Önceki yazıGreenland : Son Sığınak
Sonraki yazıYatık Emine

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz