Ma

Ma filminde, orta yaşlarda bir kadın olan Sue Ann ile arkadaşlık kuran bir grup gencin başlarına gelen korku ve gerilim dolu olaylar hikaye ediliyor.

Ohio’da yaşayan Sue Ann, kendi dünyasında yaşayan, orta yaşlardaki yalnız bir kadındır. Bir gün kasabaya yakın zamanda taşınmış olan Maggie adında bir kız ve onun arkadaşları ile tanışır. Aileleri ile birlikte yaşayan gençler, üzerlerindeki baskıdan fazlasıyla bunalmıştır. Tam da bu sırada evinde büyük bir parti düzenleyen Sue, gençlerin de aralarına katılmasını ister. Bu davet Maggie ve arkadaşları için kaçırılmayacak bir fırsattır. Gençler, başlarına gelecekleri bilmeden partide Sue ile birlikte gönüllerince eğlenirler. Sue ile tanıştıkları için kendilerini şanslı hisseden gençler, bir süre tuhaf şeyler yaşamaya başlarlar. Sue’nun gösterdiği yakınlık bir süre sonra takıntılı bir hal almaya başlayınca, gençler kendilerini kurtarmaya çalıştıkları büyük bir girdabın içerisinde bulurlar..

Senaryosunu Scotty Landes‘in yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Tate Taylor otururken oyuncu kadrosu Octavia Spencer, Missi Pyle, Luke Evans, Juliette Lewis, Allison Janney, McKaley Miller, Diana Silvers, Dominic Burgess, Victor Turpin, Tanyell Waivers, Calvin Williams isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : UIP TÜRKİYE

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz