Musabbar

Musabbar filminde, üç harflilerden Musabbarların 21. yüzyılda ortaya çıkıp çevresindekilere korku salması hikaye ediliyor.

Yıllar önce Hz. Süleyman’ın himayesinde çalışan üç harfliler Musabbar kavmi, Süleyman öldükten sonra kibre bulanır, dünyaya ve insanlığa hükmetmek için insanoğlunu kullanırlar. Onlara büyüler yaptırıp yoldan çıkarırlar. Zengin bir Ağa soyunun tükenmesine karşı Musabbarlar, kendi karısıyla münasebetine izin verir ve melez bir çocuk doğar. Bu melez, Süleyman’ın soyundan gelen kadınla birleşirse kötülük kapıları sonuna kadar açılacak ve dünya insanlığın kontrolünden çıkacaktır. 21. yüzyılda patlak veren olaylar, bir akademisyen grubuna denk gelir 8 kişiden oluşan bu arkadaş grubu olayların içinden canını kurtarmak için mücadele eder..

Senaryosunu Rotin Engin Tutuş‘un yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Rotin Engin Tutuş ve Erdal Tutuş birlikte otururken oyuncu kadrosu Mahmut Kemal Sarıaltun, Cemre Cansaatçi, Reza Mollazade, Emine Söyler, Bayram Barış Kesen, Mustafa Diyar Demirsoy, Mehmet Çağlar Atakçı, Seda Seden Ekiztaş isimlerinden oluşturulmuş.

Görüntü yönetmeni : Metin Kuru

Yapım : BÜYÜK GALİLEO FİLM

Türkiye Dağıtım : MC FİLM

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here