Ölümcül Makineler

Ölümcül Makineler filminde, büyük bir felaket sonucu yok olan medeniyetten yıllar sonra ayakta kalmaya çalışan insanların yaşam mücadelesi hikaye ediliyor.

Medeniyeti yok eden büyük felaketin ardından yıllar geçmiştir. Artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. İnsanlar kendilerine yeni bir yaşam biçimi geliştirmiştir. Yeryüzünde hareket eden büyük şehirler, daha küçük olan kasabaları vahşice yağmalamaktadır. Tom Natsworthy, yürüyen büyük şehirlerden olan Londra’nın alt sınıfındandır. Tehlikeli kaçak Hester Shaw ile karşılaşan Tom Natsworthy, yaşama tutunabilmek için savaşmak zorundadır. Bu iki farklı insan, yaşamlarının değişmesine neden olan bir ittifak kurar..

Orijinal ismi ”Mortal Engines” olan filmin senaryosunu Peter Jackson, Philippa Boyens, Fran Walsh triosu yazarken yönetmen koltuğuna Christian Rivers oturmuş. Oyuncu kadrosu ise Hera Hilmar, Hugo Weaving, Jihae, Robert Sheehan, Ronan Raftery, Stephen Lang, Leila George, Patrick Malahide, Aaron Jackson, Menik Gooneratne isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : UIP TÜRKİYE

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz