Önemsiz Biri filminde, Hutch isimli şiddete karşı bir adamın evine giren hırsızlara karşılık vermemesi sonucu karısı ve oğlu kendinden uzaklaşınca bu duruma içerleyip içindeki öfke ve ölümcül yeteneklerinin ortaya çıkması sonrasında gelişen olaylar hikaye ediliyor.

Bir gece, banliyödeki evine iki hırsız girdiğinde Hutch, ciddi bir şiddeti önlemek umuduyla kendisini ve ailesini savunmayı reddeder. Delikanlı oğlu Blake’i hayal kırıklığına uğratır, karısı Becca ise kendisinden daha çok uzaklaşır. Olayın sonuçları Hutch’ın uzun zamandır bastırdığı öfkesini tetikler, uyuyan içgüdülerini harekete geçirir ve onu karanlık sırları ve ölümcül yetenekleri ortaya çıkaran acımasız bir yola sürükler. Hutch’ın yumruk, silah ve lastik seslerinin arasında ailesini tehlikeli rakibinden kurtarması ve bir daha asla önemsiz biriymiş gibi hafife alınmayacağından emin olması gerekmektedir…

Senaryosunu Derek Kolstad‘in yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Ilya Naishuller otururken oyuncu kadrosu Bob Odenkirk, Connie Nielsen, Gage Munroe, RZA, Aleksey Serebryakov, Christopher Lloyd, Humberly González, J.P., Araya Mengesha isimlerinden oluşturulmuş.

Görüntü Yönetmeni : Pawel Pogorzelski / Kurgu : William Yeh / Müzik : David Buckley

ABD / Gerilim-Aksiyon-Suç / 115 Dk.

Türkiye Dağıtım : UIP Türkiye

İLEÖnemsiz Biri
KAYNAKÖnemsiz Biri
Önceki yazıRose Adası
Sonraki yazıMank

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz