Overlord Operasyonu

Overlord Operasyonu filminde, 2. Dünya Savaşı’nda, müttefik güçlerin Normandiya’ya asker çıkarması yapacağı günün arifesinde, bir grup Amerikalı paraşütçü, düşman hattının arkasında bırakılması sonucu gelişen olaylar hikaye ediliyor.

2. Dünya Savaşı’nda, müttefik güçlerin Normandiya’ya asker çıkarması yapacağı günün arifesinde, bir grup Amerikalı paraşütçü, düşman hattının arkasında bırakılır. Askerlerin buraya bırakılmasının amacı, saldırının başarısı için önemli bir görevi gerçekleştirmektir. Fakat askerler, hedeflerine yaklaşırken beklenmedik bir şeyle karşılaşırlar. Askerler, nazi işgali altındaki bu köyde, sadece bir askeri operasyondan fazlasının olduğunu farkına varırlar..

Orijinal ismi ”Overlord” olan, senaryosunu Bill Ray ve Mark L. Smith ikilisinin birlikte yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Julius Avery oturmuş. Oyuncu kadrosu ise Wyattt Russell, John Magaro, Pilou Asbaek, Jovan Adepo, Bokeem Woodbine, Mathilde Ollivier, Iain De Caestecker, Adam Collins, Jacop Anderson, Helene Cardona, Jorge Leon Martinez, Eva Magyar, Marc Rissmann, Dominic Applewhite, Ben Tavassoli isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : UIP TÜRKİYE

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here