Paris’in Sırrı

Paris’in Sırrı filminde, bir yanlışlık sonucu Paris Hilton’la bir reklam filminde oynayacağını düşünen Sırrı Derman’ın komik maceraları hikaye ediliyor.

Sırrı Derman, Paris Hilton’a olan hayranlığı ile tanınan bir adamdır. Yıllar önce Sinan Çetin’in çektiği bir reklamda oynayan Sırrı’nın yaşamı, kendisine gelen bir telefonla değişir. Sinan Çetin, Paris Hilton ile bir reklam çekimi hazırlığındadır ve reklamda Paris Hilton ile birlikte ünlü jön Sırrı Ferman’ın oynamasını planlar. Ancak yönetmenin asistanı Sırrı Ferman yerine Sırrı Derman’ı arayınca işler karışır. Sırrı Derman, Paris Hilton ile reklam çekimine çağırıldığını zannedince, bunun bir işaret olduğunu ve Paris Hilton ile evlenmesinin kaderi olduğunu düşünerek yola çıkar. İki Sırrı’nın da çekimlerin yapılacağı alana gelmesi ortamın karışmasına neden olur..

Yönetmen koltuğuna, filmin senaryosunu Alican Ökmen ile birlikte yazan Barış Denge otururken oyuncu kadrosu Paris Hilton, Şafak Sezer, Ayşen Gruda, Volkan Güleç, İrem Mercan, Turan Selçuk Yerlikaya, Burcu Görek isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : STL3

Türkiye Dağıtım : TME

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz