Semur 2 : Cinlerin Büyüsü filminde, ailesini kaybeden Rum asıllı 25 yaşındaki Alesia isimli genç kızın aldığı mektup sonucu eski bir Rum köyü olan Yorgalara gitmesi sonucu gelişen korku ve gerilim dolu olaylar hikaye ediliyor.

Alesia çok küçük yaşta kötü bir ifrit tarafından rahatsız edilmektedir. Güçlü bir hoca tarafından kurtarılan Alesia Aslen Rum asıllı olan ailesini kaybeder. 25 yaşında hayatının normal akışına devam etmekte iken dedesi ‘’GREEG’’den gelen bir mektup ile hayatı değişir. Arkadaşlarını da yanına alarak mektubun peşine düşen Alesi, eski bir Rum köyü olan ‘’YORGALARA’’ gider. Çünkü dedesi onun için altın değerinde bir şey bıraktığını söylemiştir. Ancak YORGALAR’da yaşanacaklar o ve arkadaşları için tam bir cehennem olacak ve daha da kötüsü Alesia geçmişteki karanlık gerçeklerle yüzleşecektir..

Yönetmen koltuğuna, filmin senaryosunu ve yapımcılığını da üstlenen Burak Çelik otururken oyuncu kadrosu Furkan Karaca, Bora Altınışık, Cansel Aydos, Erdi Korkmaz, Ülker Su Osmanoğlu isimlerinden oluşturulmuş.

Yapım : BMS Film Yapım Dağıtım

Türkiye Dağıtım : TME Film

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz