Şeytan Zamanı filminde, Ohio ve Bati Virginia’da bulunan, farklı geçmişlerden gelen oldukça tuhaf insanların yaşamları hikaye ediliyor.

Karakterlerden biri, Güney Pasifik’teki katliamda işkence gören eski asker Willard Russell’dır. Güzel karısı Charlotte’u kanserden kaybetmiş olan adam, bütün totemlerine ve dualarına rağmen onu kurtaramamış olmanın suçluluğunu taşımaktadır. Seri katil bir çift olan Carl ve Sandy Henderson, uygun modeller bulup Amerika’nın otoyollarında fotoğraflarını çekip ardından onları öldürmek için şehir şehir gezmektedir. Din adamı Roy ve fiziksel engelli, gitar sever yardımcısı Theodore ise kanun kaçağıdır. Bu olanların ortasında ise William ve Charlotte’un yetim kalan oğulları Arvin Eugene Russell vardır. Kendisini birbirinden oldukça farklı olan bu insanların içinde bulan genç adam, iyi ancak şiddete meyilli bir duruma gelmiştir. İkinci Dünya Savaşı’nın sonundan 1960’lara kadar uzanan bu karakterlerin yaşamları bir şekilde değişime uğramaya başlar..


Donald Ray Pollock’un, aynı isimli romanından sinemaya uyarlanan filmin yönetmen koltuğuna, senaryosunu Paulo Campos ile birlikte yazan Antonio Campos otururken oyuncu kadrosu Tom Holland, Robert Pattinson, Jason Clarke, Mia Wasikowska, Sebastian Stan, Bill Skarsgård, Riley Keough, Harry Melling, Haley Bennett isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : Netflix

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz