Siccin 6

Siccin 6 filminde, babasının ölümü sonrasında zor günler geçiren Yaşar isminde genç bir adamın evinde yaşadığı tuhaf olaylar hikaye ediliyor.

Genç bir adam olan Yaşar, babasının ölümü sonrası zor zamanlar geçirir. Babasından kalan miras, Yaşar’ın üvey annesi ile sorun yaşamasına neden olur. Bu sırada aynı evde yaşadığı baldızı Canan’ın kendisine aşık olduğunu öğrenen Yaşar büyük bir şok geçirir. Yaşar bir yandan miras meselesi bir yandan da baldızı ile uğraşırken, evde de bir takım tuhaf olaylar yaşandığını fark eder. Yaşar’ın akli dengesi bozuk olan kızı Efsun’un karanlık geçmişinin gün yüzüne çıkması işlerin daha da karışmasına neden olur. Efsun’un karanlık geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalan ailenin yaşadığı acı, onlar için henüz başlangıç olacaktır..

Yönetmen koltuğuna, filmin senaryosunu da yazan Alper Mestçi otururken oyuncu kadrosu Adnan Koç, Merve Ateş, Dilara Büyükbayraktar, Fatih Murat Tekke, Hüseyin Taş, Sibel Aytan, Gönül Ürer, Deniz Kiziroğlu, Cemre Kiziroğlu, Ergin Kılıkçıer, Kurtuluş Şakirağaoğlu isimlerinden oluşturulmuş.

Yapım : Muhteşem Film

Türkiye Dağıtım : TME (The Moments Entertainment)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here