The Craft : Legacy filminde, okuduğu liseden dışlanan Hannah isminde bir kızın 3 kız arkadaşı ile birlikte grup kurarak cadılık üzerine deneme yapmaları sonucu elde ettikleri gücün onları karanlık bir kaosa sürrüklemesi hikaye ediliyor.

1996 yılında vizyona giren ”The Craft” filmi ile birebir benzerlik taşıyan bu yeni yapım filmde Hannah, okuduğu lisede dışlanan genç bir kızdır. Kendisini okuluna ait hissetmeyen Hannah, sonunda üç genç kız ile birlikte bir grup kurar. Zamanlarını birlikte geçirmeye başlayan kızlar, yavaş yavaş cadılık üzerine denemelerde bulunmaya başlar. Büyücülükle ilgili bir şeyler öğrenen genç kızlar için bu durum başlarda hayatlarının kolaylaşmasını sağlar. Keşfettikleri bu güç onlar için işe yarıyormuş gibi görünse de kızlar bir süre sonra kendilerini beklenmedik bir kaosun içine sürüklenirken bulur.

Yönetmen koltuğuna, filmin senaryosunu da yazan Zoe Lister Jones otururken oyuncu kadrosu Cailee Spaney, Michelle Monaghan, David Huchovny, Gideon Adlon, Livoe Simone, Zoey Luna, Hannah Gordon, Nicholas Galitzine isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım :

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz