The Flash

The Flash filminde, annesinin ölümünü engellemek için gücünü kullanarak zamanda geriye giden Barry Allen’ın (Flash), zamanın lineer akışında istenmeyen sonuçlara yol açması hikaye ediliyor.

Barry, geçmişteki olayları değiştirmek amacıyla zamanda yolculuk yapmak için süper güçlerini kullandığında The Flash’te dünyalar çarpışır. Ancak ailesini kurtarma girişimi istemeden geleceği değiştirdiğinde Barry, General Zod’un yok etme tehdidiyle geri döndüğü ve sığınacak süper kahramanların olmadığı bir gerçeklikte hapsolur. Hapsedilmiş bir Kripton’luyu kurtarmak için, her ne kadar aradığı kişi olmasa da alışılmışın dışında olan bu çok farklı Batman’i emeklilikten vazgeçmeye ikna etmesi gerekmektedir… Nihayetinde, içinde bulunduğu dünyayı kurtarmak ve bildiği geleceğe dönmek için Barry’nin tek umudu hayatı için yarışmaktır. Ancak yaptığı tüm fedakârlıkları evrenin başa dönmesi için yeterli olacak mıdır?

Yönetmen : Andy Muschietti

Senaryo : Christina Hodson

Görüntü Yönetmeni : Henry Braham

Kurgu : Jason Ballatine, Paul Machliss

Müzik : Benjamin Wallfisch

Oyuncular : Ezra Miller, Sasha Calle, Ben Affleck, Michael Shannon, Ron Livingston, Maribel Verdú, Kiersey Clemons, Michael Keaton

ABD / Aksiyon-Macera-Bilimkurgu- Fantezi /

 

 

 

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz