The Hollow Child

The Hollow Child filminde, aniden ormanda ortadan kaybolduktan sonra geri dönen Olivia isimli küçük kızın değişen ruh halini ve nedenlerini araştıran Samantha’nın yaşadıkları hikaye ediliyor.

Genç bir kız olan Samantha, hayatı boyunca birçok farklı koruyucu ailenin yanında kalmıştır. Samantha,küçük bir kasabada yaşayan yeni ailesine alışmaya çalışır. Yeni kız kardeşi Olivia ile ilgilenmek zorunda olan Samantha, bunu yapmak yerine daha çok arkadaşları ile vakit geçirir. Bir gün arkadaşı ve Olivia ile birlikten okuldan dönen Samantha, Olivia’nın eve tek başına gitmesini ister. Samantha’nın sözünü dinleyen küçük kız, ormanda kaybolur. Ailesi polis ile birlikte günler boyunca her yerde Olivia’yı arasa da küçük kızın izine rastlayamazlar. Aradan geçen birkaç günün ardından ise beklenmedik bir şey olur. Olivia, hiçbir şey olmamış gibi eve geri döner. Kardeşinin kaybolmasından kendisini sorumlu tutan Samantha, onun evi geri dönmesine mutlu olur. Ancak kısa süre içerisinde Olivia’nın davranışlarında tuhaflık fark eder. Yaşanan olayları araştırmaya karar veren Samantha, yıllar boyu kasabayı kuşatan korkunç gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır…

Senaryosunu Ben Rollo‘nun yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Jeremy Lutter otururken oyuncu kadrosu Jessica McLeod, Hannah Cheramy, John Emmet Tracy, Jana Mitsoula, Genevieve Buechner isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : CGV MARS DAĞITIM

 

İLEThe Hollow Child
KAYNAKThe Hollow Child
Önceki yazıKötülük İçinde
Sonraki yazıYeşil Rehber

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz