Anasayfa Film Eleştirisi ve Yorumlar KORUYUCU

KORUYUCU

1685
0

KORUYUCU (SAFE)   Bu hafta vizyona giren aksiyon-macera türündeki 93 dakikalık filmin yönetmen koltuğuna,”The Punisher ve Pers Prensi”filmlerinin senaristliğini yapan,korku filmlerinin yapımcılığını üstlenen ve ”Titanlar” filminden de hatırlayacağımız Boaz Yakin oturmuş. Boaz,filmin senaristliğini de üstlenmiş. Boaz Yakin,filminde karakterlerin tanıtımına,detaylı sunumuna kısaca hikayeye ve dram’a önem vermiş. Bu nedenle Statham’ın aksiyon sahnelerine alışkın olan seyirciler ilk 30 dakika beklemek zorunda kalacak.

KORUYUCU

       30 Dakikadan sonra bildiğimiz Statham karşımıza çıkıyor,vuruyor,kırıyor ve aksiyon isteyen seyirciye istediklerini fazlası ile veriyor. Ancak Statham,aksiyon sahnelerinde çok başarılı olmasına rağmen,evsiz,parası pulu olmayan,intihar etmeyi düşünen,draması ağır basan baba sahnelerinde duyguyu tam olarak seyirciye geçirmeyi başaramıyor. Buna rağmen, Statham hayranlarını fazlası ile memnun edecek bir film Koruyucu.

KORUYUCU

       FİLMİN KONUSU : Yeraltı suç örgütü,10 yaşındaki Çin’li matematik dahisi Mei’yi kaçırıp Amerika’ya götürüyor. Amaçları,küçük kızın hafızasına örgütün bütün belgelerini yüklemek. Böylece,ortada onları ele verecek döküman kalmamış olacak ve her şey matematik dahisinin aklında olacak. Devreye giren Rus mafyası,küçük kızı Triad’ların elinden kaçırmaya çalışırken Luke Wright(Jason Statham) olayı görüp müdahale ediyor ve sıkı bir mücadele başlıyor.

KORUYUCU

Film notum:

İYİ SEYİRLER

Önceki yazıDİKTATÖR
Sonraki yazıCAN DOSTUM

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz