Anasayfa Film Eleştirisi ve Yorumlar YENİLMEZLER

YENİLMEZLER

2160
0

YENİLMEZLER (THE AVENGERS)   142 dakika süreli,220 milyon dolarlık Aksiyon,macera,bilim kurgu türündeki ABD yapımı Filmin yönetmen koltuğunda Joss Whedon oturuyor. Joss,filmin senaryosunu da kendisi yazmış. Baş rolleri,Robert Downey Jr,Chris Ewans,Mark Ruffalo,Scarlett Johansson,Steve Rogers,Jeremy Renner,Chris Hemsworth,Tom Hiddleton,Samuel L.Jackson,Clark Gregg,Cobie Smulders ve Stellan Skarsgaard paylaşmış. Film,10 ve 80 yaş arası çocukların:) zevk alacağı bir şekilde çekilmiş. Konu,bildiğiniz konu! Kötü adam ve Dünyayı kurtarmaya çalışan iyi insanlar. Filmde en beğendiğim ve aklımda kalan,yönetici rolünü oynayan Samuel J.ackson’un söylediği ”Savaş,hislerle değil Askerlerle kazanılır” cümlesi oldu.

YENİLMEZLER

     Yenilmezler‘de iyi bir oyun çıkaran Robert Downey Jr (İron Man) ve Mark Ruffalo (Hulk)’yu beğendim.Rollerinin hakkını fazlası ile vermişler. Filmi,1.sınıf teknik işçiliği,etkileyici özel efektleri ve esprili dialogları ile türünün en iyisi olarak ayrı bir yere koyuyorum. Süper Kahramanlar ilk kez 60’lı yıllarda bir araya gelmişti. Bu sefer 2012 Yılında,Dünyayı kurtarmak için İron Man,Kaptan Amerika,Hulk,Thor,Kara Dul,Şahin Göz bir araya gelmiş ve bizleri uzaylıların saldırısından kurtarmaya çalışıyorlar. Sonuç olarak,kırıp döken ama zekamıza hakaret etmeyen düzeyli eğlenceden hoşlanıyorsanız YENİLMEZLER sizin için iyi bir seçenek olabilir.

YENİLMEZLER

FİLMİN KONUSU : S.H.I.E.L.D.adı ile tanınan uluslar arası barış örgütünün başındaki ismi Nick Fury (Samuel L.Jackson) , tüm dünyanın güvenliğine karşı büyük bir tehdit oluşturan düşmanla karşı karşıya kalır. Bu tehdit,Thor’un kompleksli üvey kardeşi Loki’dir .Loki,ele geçirdiği Teserakd’la Dünyadan Uzaya kapı açıp,uzaylıların dünyayı ele geçirmesini sağlamak için uğraşıyor. Fury,dünyayı tehdit eden Loki ve uzaylılarla mücadele edebilmek için en cesur,en süper kahramanları bir araya getirir.

YENİLMEZLER

Film notum:

İYİ SEYİRLER

Önceki yazıATEŞİN DÜŞTÜĞÜ YER
Sonraki yazıÖBÜR DÜNYADAN

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz