Big Kill filminde, karısının ölümünden sonra Arizona’da yaşayan kardeşinin yaşadığı Big Kill kasabasına gitmek için yola çıkan Jim isminde bir adam ve yolda tanıştığı silahlı iki arkadaşının kasaba da haydutlara karşı verdikleri ölüm kalım mücadelesi hikaye ediliyor.

Muhabececi olan Jim, karısının ölümünün ardından Arizona’da yaşayan kardeşine katılmak için Batı’ya doğru yola koyulur. Jim, yolculuk sırasında tanıştığı Jake ve Travis adında kanunun iki tarafından da ayakları olan iki silahlı adamla arkadaş olur. Big Kill adı ile anılan kasabaya geldiklerinde, düşündüklerinden bambaşka şeylerle karşı karşıya kalırlar. Onları bekleyen şey hayatta kalma mücadelesi ve hepsini sonsuza dek değiştirecek bir karar anı olur..

Yönetmen koltuğuna, filmin senaryosunu da yazan Scott Martin otururken oyuncu kadrosu Jason Patric, Lou Diamond Phillips, Danny Trejo, Michael Paré, Christoph Sanders, Scott Martin, Clint Glenn Hummel, K. C. Clayde, Stephanie Beran, Elizabeth McLaughlin isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : CJ Entertainment Turkey

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz