Çakallarla Dans 5

Çakallarla Dans 5 filminde, birbirlerine 100 metre uzak kalma şartı ile tahliye olan arkadaş grubunun yeni macerası hikaye ediliyor.

Hakim karşısına geçen çakallar grubu birbirlerine 100 metre uzak kalma şartıyla tahliye olur. Fakat bu durum ekip için hiç de kolay değildir. Bu sırada Kayınço Gökhan’ın hayatı aldığı haberle bambaşka bir hal alır. Gökhan, yıllar önce yaşadığı tek gecelik bir ilişkiden çocuğu olduğunu öğrenir. Üstelik kızı Leyla, zengin ve züppe bir çocuk olan Sinan ile birliktedir. Gökhan, henüz bir kızı olduğuna alışamamışken bir de Sinan’ı öğrenince deliye döner. Böyle bir çocuğun kızı ile olmasını gururuna yediremeyen Gökhan, Sinan’la Leyla’yı ayırmaya karar verir. Bunu tek başına yapamayacağını anlayan Gökhan, çakallar grubundan yardım ister. Yasağı delip bir araya gelen ekip Kayınço’nun kızını kurtarmak için eğlenceli bir maceraya atılır..

Yönetmen koltuğuna, senaryosunu Ali Tanrıverdi ile birlikte yazan Murat Şeker otururken oyuncu kadrosu Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Murat Akkoyunlu, Timur Acar ve Didem Balçın, Hande Katipoğlu, Hakan Bilgin, Ceyhun Yılmaz, Şebnem Dönmez isimlerinden oluşturulmuş.

Yapım : SugarWorkz  /  Taff Pictures

Türkiye Dağıtım : CJ ENTERTAİNMENT TURKEY

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz