Eksik Link filminde, Kuzeybatı Psasifik’de yaşayan 2,5 metre boyunda, 286 kilo ağırlığında ve vücudu tüylerle kaplı Link isminde hiç arkadaşı olmayan soyunun son temsilcisi özel bir adamın, akrabalarını bulmak için efsanevi Shangri-La vadisine doğru yolculuğa çıkması hikaye ediliyor.

Bay Link, 2,5 metre boyunda, 286 kilo ağırlığında, vücudu da tüylerle kaplı özel bir adamdır. Onu bu kadar farklı kılan ise genleridir. Bay Link, soyunun ilkel köklerinin son örneğidir. Komikliği ve tatllılığıyla dünyanın en sevimli efsanesi olmaya aday olan Bay Link’in soyu hızla tükenmiştir. Artık evrim ilerlemiştir ve insanlığın görünüşü Bay Link’inkinden farklıdır. Yalnız ve üzgün olan Bay Link artık çevresinde kimseyi bulamamaktadır. Kuzeybatı Pasifik’te yalnız yaşamaktan sıkılan Bay Link, efsanevi Shangri-La vadisinde olduğu söylenen, uzun süredir kayıp olan akrabalarını bulmak için yolculuğa çıkar. Bu yolculuk için de dünyanın en önemli mitolojik varlıklar dedektifi Sir Lionel Frost ve bölgenin bilinen tek haritasına sahip olan Adelina Fortnight ile işbirliği yapar. Bay Link’e eşlik eden kaşifler, yeni arkadaşlarına yardım etmek için dünyanın uzak yerlerine seyahat ederken, üçlü de birlikte hiç beklemedikleri maceralara atılır..

Yönetmen koltuğuna, filmin senaryosunu da yazan Chris Butler otururken seslendirme kadrosu Hugh Jackman, Zoe Saldana, Zach Galifianakis, Stephen Fry, Emma Thompson, Timothy Olyphant isimlerinden oluşturulmuş.

ortakoltuk.com

Türkiye Dağıtım : CGV Mars Dağıtım

ortakoltuk.com

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz