Görünmez Adam  /  The Invisible Man 

Görünmez Adam filminde, kendisine şiddet uygulayan eski kocasının intihar etmesinden sonra elle tutulamayan, görülemeyen birisinin kendisine musallat olması sonucu gelişen korku, gerilim ve ölüm dolu günler hikaye ediliyor.

Zengin ve akıllı bilim adamıyla şiddet dolu ve denetleyici bir ilişkide kısılıp kalan Cecilia Kass,bir  gece kaçar. Kız kardeşi, çocukluk arkadaşları ve onun genç kızının yardımlarıyla saklanarak ortadan kaybolur. Ama Cecilia’nın tacizkâr eski kocası intihar edip engin servetinin büyük bir bölümünü kendisine miras bıraktığında Cecilia ölümünün bir aldatmaca olduğundan şüphe eder. Bir dizi tuhaf tesadüf ölümcül bir hal alıp sevdiklerinin hayatını tehdit ettiğinde Cecilia, umutsuzca kimsenin göremediğin biri tarafından takip edildiğini umutsuzca kanıtlamaya çalışırken kendi akıl sağlığı bozulmaya başlar.. Göremediğiniz şey size zarar verebilir. H.G Wells‘in romanından uyarlanan film, 1933 tarihli aynı adlı klasik filmin modernize edilmiş yeniden çevrimi. 

Orijinal ismi ”The Invisible Man” olan filmin yönetmen koltuğuna senaryosunu da yazan Leigh Whannell otururken oyuncu kadrosu Elisabeth Moss, Oliver Jackson-Cohen, Aldis Hodge, Storm Reid, Harried Dyer isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : UIP Türkiye

 

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz